1. Anasayfa
  2. Dondurma
  3. Urmu Dutlu Dondurma (1 kg)

Urmu Dutlu Dondurma (1 kg)

70,00 

Ali Baba’nın Çiftliğinden Urmu Dutlu Dondurma! Tüm ürünlerimiz gibi dondurmalarımızda günlük, taze ve hijyenik 1. Sınıf inek ve keçi sütünden, taze ve gerçek meyvelerden ve sadece pancar şekeri kullanılarak üretilmektedir. Tüm dünyada sütlü tatlıların en lezzetlisi olan dondurmaları sevmeyen yoktur. Siz de dondurma tutkunlarından biriyseniz ve farklı aromalardaki dondurmaları denemek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Dondurmalarımızda koruyucu kimyasallar yada özel aromalar kesinlikle kullanılmamaktadır.

Aşağıdaki açıklama kısmından ürünümüzle ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Stok kodu (SKU): DND008
Kategoriler: Dondurma
Etiketler: doğal dondurma, doğal dutlu dondurma, doğal sütlü dondurma, doğal urmu dutu, doğal urmu dutu dondurma, dondurma, karadutlu dondurma, keçi sütlü dondurma, meyveli dondurma, organik dondurma, sahlepli dondurma, sütlü dondurma, urmu dutu dondurma

“Doğaya ve doğala saygımız büyük”, işte bu slogan tüm üretim sürecimizin anahtarıdır. Ali Baba’nın Çiftliğinde kullanılan malzemeler her zaman bilinçli olarak elde edilir ve mümkün olduğunca organiktir, tıpkı urmu dutumuzun ve sütümüzün tazeliği gibi! Urmu Dutlu Dondurmamız hiçbir boya, özüt veya zararlı emülgatör içermez; sadece her lokmaya doğanın amaçladığı tadı ve dokuyu veren bütün ve saf bileşenler. Başka bir deyişle, biz doğaya aşığız. İşte Ali Baba urmu dutu dondurma’da bulacağınız lezzet.

Büyük dondurma şirketlerine kıyasla çok daha mütevazi ve butik tarzda yaptığımız üretim, urmu dutu dondurma’nın hak ettiği üretim sürecinin tüm aşamalarında özel itina ve dikkat göstermemizi sağlıyor. Kestirmeden gitmek ve özensiz tatlar peşinde koşmak kanımızda yok. Bu sebeple zengin damak tadınız için tüm kalbimizle dondurma üretiyoruz.

Urmu Dutlu Dondurma Faydaları

Düşük kalorili diyetler tarafından reddedilen doruma aslında ruh halimizi ve kişisel vücut şeklimizi iyileştirmek için harika bir besindir. Bu dönemde serinlemek için mükemmeldir. Kalori alımı aslında süt ve yumurta proteinlerini basit ve karmaşık karbonhidratlarla birleştirebildiği için önemli bir besin değerine sahip bir karışımdır. Açıkçası önemli olan her zaman miktarlardır, ancak günün doğru saatinde içilirse, vücut şeklimize pek çok fayda sağlar.

Eşsiz Lezzet Urmu Dutu

Antioksidan açısından son derece faydalı olan urmu dutu, dondurmalarda da karşımıza çıkıyor. Başka hiçbir yerde dondurmaya aroma katması için kullanılmayan urmu dutu, alibabasut.com’da bir ilk. Siyah dut ve beyaz duttan son derece farklı bir yapıya sahip olan urmu dutunun pekmezi de yoğun bir şekilde ilgi görmektedir. Şifa kaynağı olarak bilinen urmu dutu yukarıda bahsedilen tüm faydaları ile de öne çıkıyor.

Urmu Dutlu Dondurma Besin Değerleri (Ortalama)

Kalori
136
Yağ
6,5g
Karbonhidrat
16,2g
Protein
3g
1 porsiyon (60 g) içinde 136 kadar kalori mevcut.
Kalori Dağılımı: %43 yağ, %48 karbonhidrat, %9 protein

 

Ali Baba ürünlerini yerinde tatmak için alibabakafe.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Diğer ürünlerimizi alibabasut.com/magaza adresinden online sipariş edebilirsiniz.

Adana ve Mersin satış noktalarımıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Araçlarımızla dağıtım yapılan bölgeleri ve zaman çizelgelerini buradan inceleyebilirsiniz.

Sitemizde sunulan tüm içerikler, sadece bilgilendirme amaçlıdır ve tıbbi öneri ya da beslenme programı tavsiyesi değildir. Hassas veya alerjen bir yapınız varsa lütfen ilgili ürünlerin tüketilmesi ile alakalı doktorunuza danışınız.

Ali Baba Süt Hakkında

  • Ali Baba Süt ve Süt Ürünleri, hem Türkiye’de yetkili kurumlar tarafından, hem de uluslararası denetleme merkezlerinden onay almış, AB Onaylı ve Hastalıktan Ari sertifikalarına sahip Ali Baba’nın Çiftliği’nde üretim yapmaktadır.
  • Ali Baba Süt ürünleri, alanında uzman personelin denetiminde, bütün sağlık ve doğal yaşam koşulları sağlanmış, doğal ve dengeli yem karışımları ile beslenen hayvanlardan sağılan süt ile elde edilmektedir.
  • Ali Baba Süt’ün yolculuğu tamamı takip edilebilir ve güvenilir şekilde sütün sağım işleminden başlayıp, müşterinin kullanımına kadar devam etmektedir.
  • Sağım işlemi tamamen hijyenik bir şekilde, son teknoloji otomatik makinelerle ve el değmeden, dış ortamla temas ettirilmeden yapılmaktadır.
  • İnek sütümüz ve keçi sütümüz, sağım işlemi ile beraber soğutma işlemine tabi tutulur. Soğuk zinciri sağlanır ve son kullanıcıya ulaşana kadar +4 derecede hijyenik koşullarda muhafaza edilir.

İLGİLİ ÜRÜNLER

Menü