1. Anasayfa
  2. Dondurma
  3. Sade Dondurma (1 kg)

Sade Dondurma (1 kg)

50,00 

Tüm dünyada sütlü tatlıların en lezzetlisi olan dondurmaları sevmeyen yoktur. Siz de sade dondurma tutkunlarından biriyseniz ve farklı aromalardaki dondurmaları denemek istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Kendi çiftliğimizde ürettiğimiz doğal sütten elde edilen dondurmalar son derece taze ve sağlıklıdır.

Genellikle marketlerde satılan dondurmalarda az miktarda süt kullanılmakta ya da süt tozundan üretilmektedir. Ali Baba’nın Çiftliğinde ise günlük taze inek sütü ve keçi sütünden en lezzetli dondurmaları üretmekteyiz.

Meyveli dondurmalar da ise gerçek meyveler kullanılmaktadır. Koruyucu kimyasallar yada özel aromalar kesinlikle kullanılmamaktadır.

??

Stok kodu (SKU): DND007
Kategoriler: Dondurma
Etiketler: doğal dondurma, doğal sütlü dondurma, dondurma, keçi sütlü dondurma, meyveli dondurma, organik dondurma, portakallı dondurma, Sade Dondurma, sahlepli dondurma, sütlü dondurma

Sade Dondurma

Tüm dünyada sütlü tatlıların en lezzetlisi olan dondurmaları sevmeyen yoktur. Siz de tutkunlarından biriyseniz ve farklı aromalardaki dondurmaları denemek istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Kendi çiftliğimizde ürettiğimiz doğal sütten elde edilen dondurmalar son derece taze ve sağlıklıdır. Genellikle marketlerde satılan dondurmalarda az miktarda süt kullanılmakta ya da süt tozundan üretilmektedir.

Ali Baba’nın Çiftliğinde ise günlük taze inek sütü ve keçi sütünden en lezzetli dondurmaları üretmekteyiz. Meyveli dondurmalar da ise gerçek meyveler kullanılmaktadır. Koruyucu kimyasallar yada özel aromalar kesinlikle kullanılmamaktadır.

Faydaları Nelerdir?

Vitamin ve Minerallerle Yüklenmiştir

Sade dondurma süt ve süt katkıları içerir, yani dondurma yediğinizde vücudunuza D vitamini, A vitamini, kalsiyum, fosfor ve riboflavin akışı sağlanır.

Bunun dışında, farklı tatlar dondurmaya ekstra besin oranı katar. Örneğin, çilekli, muzlu, portakallı, limonlu, antep fıstıklı, kavunlu, urmu dutlu ve kakao parçacıklı dondurmalar, süt ve şekerle birlikte aromasını veren gerçek meyvelerinde besin değerlerini katmaktadır.

Enerji Verir

Dondurmanın neden sağlık için iyi olduğunu merak ediyorsanız, bunun nedeni size anında enerji vermesidir.

Çünkü dondurmalarımız içinde bol miktarda inek sütü, keçi sütü ve şeker içermesidir, bu da anında kendinizi motive ve enerji dolu hissetmenizi sağlar.

Bu yüzden, bir dahaki sefere enerjiniz azaldığında, bol bol Ali Baba dondurma alın ve tadını çıkarın.

Bağışıklığınızın Artmasına Yardımcı Olur

Sade Dondurma bir çeşit fermente besindir ve fermente gıdaların solunum ve mide-bağırsak sağlığımız için faydalı olduğu söylenir. Daha iyi bir solunum sisteminiz ve daha iyi bağırsak sağlığınız varsa, sonunda bağışıklığınızı geliştirecektir.

Kemiklerinizi Güçlendirmenize Yardımcı Olur

Kalsiyum, vücudumuzun kemik sağlığımızı korumak için ihtiyaç duyduğu en önemli minerallerden biridir.

Ancak bu mineral vücudumuz tarafından üretilmez, bu da vücudumuzun kalsiyum ihtiyacını karşılamak için kalsiyum yönünden zengin besinler tüketmemiz gerektiği anlamına gelir. Sütlü Sade Dondurma kalsiyum yüklüdür ve kalsiyum ihtiyacını karşılamak için diyete dahil edilebilir.

Besin Değerleri (Ortalama)

Kalori
186
Yağ
6g
Karbonhidrat
30g
Protein
3g
1 porsiyon (100 g) içinde 186 kadar kalori mevcut.
Kalori Dağılımı: %29 yağ, %65 karbonhidrat, %6 protein

 

(Yukarıda belirtilen besin değerleri bilgilendirme amacıyla ortalama olarak sunulmuştur. Tedavi amaçlı ilaç kullanan yada diyet yapan müşterilerimiz doğru ve kişisel beslenme değerlerini öğrenmek için mutlaka doktorlarına danışmalıdır.)

Dondurmanın hem lezzet hem de sağlık açısından son derece önemli bir besin olduğundan bahsettik. Aşağıdaki bağlantılardan kredi kartı ve online ödeme ile sipariş verebilirsiniz.

Ayrıca farklı sunum çeşitleriyle yerinde tatmak için alibabakafe.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi için hemen harekete geçin.

İLGİLİ ÜRÜNLER

Menü