1. Anasayfa
  2. Dondurma
  3. Limonlu Dondurma (1 kg)

Limonlu Dondurma (1 kg)

50,00 

Ali Baba’nın Çiftliği Limonlu Dondurma. Tüm ürünlerimiz gibi dondurmalarımızda günlük, taze ve hijyenik 1. Sınıf inek ve keçi sütünden, taze ve gerçek meyvelerden ve sadece pancar şekeri kullanılarak üretilmektedir. Tüm dünyada sütlü tatlıların en lezzetlisi olan dondurmaları sevmeyen yoktur. Siz de dondurma tutkunlarından biriyseniz ve farklı aromalardaki dondurmaları denemek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Dondurmalarımızda koruyucu kimyasallar yada özel aromalar kesinlikle kullanılmamaktadır.

??

Stok kodu (SKU): DND002
Kategoriler: Dondurma
Etiketler: doğal dondurma, doğal limonlu dondurma, doğal sütlü dondurma, dondurma, keçi sütlü dondurma, limonlu dondurma, meyveli dondurma, organik dondurma, sahlepli dondurma, sütlü dondurma

Ferah ve Hijyenik Limonlu Dondurma

Limonlu dondurma, bu ferah ve ekşi narenciye meyvesinin suyu veya kabuk rendesi ile yapılan hafif bir dondurma çeşididir. Bu özel tat, çeşitli dondurma üreticilerinden temin edilebilir ve aynı zamanda birçok pastane, kafe yada büfede bulunabilir. Yaygın bir yanılgı, limonlu dondurmanın limon şerbeti yada limonata ile aynı olduğu, ancak iki dondurulmuş tatlının farklı malzemelerle yapıldığıdır. Ev yapımı dondurma meraklıları genellikle limonlu dondurma yapmaktan hoşlanır çünkü bu lezzet basit malzemeler gerektirir ve diğer bazı tatlar kadar hazırlık aşamaları yoktur.

Limonlu dondurma için üretici tarifleri dondurma markalarına göre değişebilir. Bazı markalar daha yüksek miktarda eklenen şeker nedeniyle daha tatlıdır ve bazıları daha yüksek konsantrasyonlarda limon aroması nedeniyle daha ekşidir. Bazı dondurma üreticileri, bu tadı oluşturmak için taze limon kabuğundan elde edilen limon yağı kullanır. Bu bileşen genellikle zengin ve yoğun bir dokuya sahip ekstra kaliteli dondurmada bulunabilir. Ali Baba’nın Çiftliğinde tüm ürünlerimiz gibi dondurmalarımızda günlük, taze ve hijyenik 1. Sınıf inek ve keçi sütünden, taze ve gerçek meyvelerden ve sadece pancar şekeri kullanılarak üretilmektedir.

Dondurmada limon kabuğu rendesi kullanımı popüler bir seçenektir, ancak bazı insanlar nihai ürüne tanecikli, pürüzlü bir doku eklediğini fark eder. Karışımın geri kalanına çok fazla lezzet eklenirse, dondurmanın bazı başlangıç ​​partileri de biraz acı bir tat alabilir. Homojen ve yumuşak bir lezzet denemek için Ali Baba Limonlu Dondurma’yı mutlaka denemelisiniz.

Yapılan son araştırmalara göre narenciye katkılı dondurmaların çok daha az mikroorganizma barındırdığı ve çok daha hijyenik olduğu gözlenmiştir. (https://dergipark.org.tr/tr/download/article-file/650737)

Limonlu Dondurma Besin Değerleri (Ortalama)

Kalori
136
Yağ
6,5g
Karbonhidrat
16,2g
Protein
3g
1 porsiyon (60 g) içinde 136 kadar kalori mevcut.
Kalori Dağılımı: %43 yağ, %48 karbonhidrat, %9 protein

 

(Yukarıda belirtilen besin değerleri bilgilendirme amacıyla ortalama olarak sunulmuştur. Tedavi amaçlı ilaç kullanan yada diyet yapan müşterilerimiz doğru ve kişisel beslenme değerlerini öğrenmek için mutlaka doktorlarına danışmalıdır.)

Birbirinden lezzetli ve doğal gıda çeşitleri sunan alibabasut.com’un en tatlı ve sağlıklı ürünlerinden biri olan Limonlu Dondurma satın almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Tamamen doğal ürünlerden üretilen ve gerçek limonun kullanıldığı bu dondurmayı çok seveceksiniz. Hadi, dondurma siparişi vermek için siz de hemen harekete geçin.

Ali Baba ürünlerini yerinde tatmak için alibabakafe.com adresini ziyaret edebilirsiniz. ?

Diğer ürünlerimizi alibabasut.com/urunler adresinden online sipariş edebilirsiniz. ?

Adana ve Mersin satış noktalarımıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. ?

Araçlarımızla dağıtım yapılan bölgeleri ve zaman çizelgesini buradan inceleyebilirsiniz. ?

İLGİLİ ÜRÜNLER

Menü