1. Anasayfa
  2. Dondurma
  3. Karışık Meyveli Dondurma (1 kg)

Karışık Meyveli Dondurma (1 kg)

50,00 

??????

Ali Baba’nın Çiftliği Karışık Meyveli Dondurma. Tüm ürünlerimiz gibi dondurmalarımızda günlük, taze ve hijyenik 1. Sınıf inek ve keçi sütünden, taze ve gerçek meyvelerden ve sadece pancar şekeri kullanılarak üretilmektedir. Tüm dünyada sütlü tatlıların en lezzetlisi olan dondurmaları sevmeyen yoktur. Siz de dondurma tutkunlarından biriyseniz ve farklı aromalardaki dondurmaları denemek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Dondurmalarımızda koruyucu kimyasallar yada özel aromalar kesinlikle kullanılmamaktadır.

?????

 

Stok kodu (SKU): DND004
Kategoriler: Dondurma
Etiketler: doğal dondurma, doğal meyveli dondurma, doğal sütlü dondurma, dondurma, karışık meyveli dondurma, keçi sütlü dondurma, meyveli dondurma, organik dondurma, organik meyveli dondurma, sahlepli dondurma, sütlü dondurma

Wikipedia’ya göre, tutti-frutti dondurması 160 yıldan fazladır var! Ve kulağa tuhaf gelen isim aslında İtalyanca, “tüm meyveler” anlamına gelen ” tutti i frutti ” den geliyor. Hem şekerlenmiş meyve ve kuruyemişlerden yapılan hem de bazen tamamı birden fazla taze meyve kullanılarak yapılan dondurma türünü ifade eder.

Meyveli Dondurma Besin Değerleri (Ortalama)

Kalori
136
Yağ
6,5g
Karbonhidrat
16,2g
Protein
3g
1 porsiyon (60 g) içinde 136 kadar kalori mevcut.
Kalori Dağılımı: %43 yağ, %48 karbonhidrat, %9 protein

 

(Yukarıda belirtilen besin değerleri bilgilendirme amacıyla ortalama olarak sunulmuştur. Tedavi amaçlı ilaç kullanan yada diyet yapan müşterilerimiz doğru ve kişisel beslenme değerlerini öğrenmek için mutlaka doktorlarına danışmalıdır.)

Birbirinden lezzetli ve doğal gıda çeşitleri sunan alibabasut.com’un en tatlı ve sağlıklı ürünlerinden biri olan Karışık Meyveli Dondurma satın almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Tamamen doğal ürünlerden üretilen ve gerçek doğal meyvelerin kullanıldığı bu dondurmayı çok seveceksiniz. Hadi, dondurma siparişi vermek için siz de hemen harekete geçin.

Ali Baba ürünlerini yerinde tatmak için alibabakafe.com adresini ziyaret edebilirsiniz. ?

Diğer ürünlerimizi alibabasut.com/urunler adresinden online sipariş edebilirsiniz. ?

Adana ve Mersin satış noktalarımıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. ?

Araçlarımızla dağıtım yapılan bölgeleri ve zaman çizelgesini buradan inceleyebilirsiniz. ?

İLGİLİ ÜRÜNLER

Menü