1. Anasayfa
  2. Dondurma
  3. Çilekli Dondurma (1 kg)

Çilekli Dondurma (1 kg)

50,00 

Ali Baba’nın Çiftliği Çilekli Dondurma. Tüm ürünlerimiz gibi dondurmalarımızda günlük, taze ve hijyenik 1. Sınıf inek ve keçi sütünden, taze ve gerçek meyvelerden ve sadece pancar şekeri kullanılarak üretilmektedir.

Tüm dünyada sütlü tatlıların en lezzetlisi olan dondurmaları sevmeyen yoktur. Siz de dondurma tutkunlarından biriyseniz ve farklı aromalardaki dondurmaları denemek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Dondurmalarımızda koruyucu kimyasallar yada özel aromalar kesinlikle kullanılmamaktadır.

??

Stok kodu (SKU): DND011
Kategoriler: Dondurma
Etiketler: çilekli dondurma, doğal çilekli dondurma, doğal dondurma, doğal sütlü dondurma, dondurma, gerçek çilekli dondurma, keçi sütlü dondurma, meyveli dondurma, organik çilekli dondurma, organik dondurma, sahlepli dondurma, sütlü dondurma

“Doğaya ve doğala saygımız büyük”, işte bu slogan tüm üretim sürecimizin anahtarıdır. Ali Baba’nın Çiftliğinde kullanılan malzemeler her zaman bilinçli olarak elde edilir ve mümkün olduğunca organiktir.

Piyasada karşılaşacağınız birçok büyük ölçekli dondurma markasının aksine, çilekli dondurmamız hiç bir boya, özüt veya zararlı emülgatör içermez; sadece her lokmaya doğanın amaçladığı tadı ve dokuyu veren bütün ve saf bileşenler. Başka bir deyişle, biz doğaya aşığız. İşte Ali Baba çilekli dondurma’da bulacağınız lezzet.

Büyük dondurma şirketlerine kıyasla çok daha mütevazi ve butik tarzda yaptığımız üretim, çilekli dondurma’nın hak ettiği üretim sürecinin tüm aşamalarında özel itina ve dikkat göstermemizi sağlıyor. Kestirmeden gitmek ve özensiz tatlar peşinde koşmak kanımızda yok. Bu sebeple zengin damak tadınız için tüm kalbimizle dondurma üretiyoruz.

Çilekli Dondurma Faydaları

Dondurmanın da faydası mı oluru denemeyin. Dondurmanın sağladığı faydalar sayesinde bireylerin çok daha sağlıklı bir hayat sürdürebilmesi mümkündür. Çilekli dondurmanın sağladığı faydalar ile ilgili detaylı bilgiye sahip olmak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Şimdi gelin çilekli dondurmanın faydalarını hep birlikte detaylı bir şekilde inceleyelim.

Dondurma karbonhidrat, yağ ve protein açısından zengin olduğu için vücudunuzun enerji üretmesine yardımcı olur. Dondurmada bulunan proteinler ayrıca vücudunuzun kas dokusunu oluşturmasına ve onarmasına yardımcı olur, böylece bir yaralanmadan sonra daha hızlı iyileşebilir.

Dondurma, Serotonin olarak da bilinen bir beyin kimyasalı olan Thrornbotonin’i uyarır. Bu kimyasal uyku, öğrenme ve genel ruh halinize yardımcı olmaktan sorumludur. Dopamin ayrıca, beynin coşku ve zevkten sorumlu doğal ruh hali güçlendiricisi olan dondurma yediğinizde salınır.

Dondurma kalsiyum bakımından yüksektir. Bu kalsiyum içeriği, kolon kanseri olasılığınızı azaltmanıza yardımcı olabilir. Kalsiyum, yüksek riskli kişileri kolorektal veya kolon kanserine yol açabilecek polipler geliştirmekten korur. Bu faydalar, kalsiyum takviyesi bittikten bir süre sonra devam eder, bu nedenle bu faydaları görmek için sürekli dondurma yemeniz gerekmez.

Birbirinden lezzetli ve sağlıklı çilekli dondurmaları tüketerek dondurmanın sağladığı faydalardan yararlanmak istiyorsanız acele edin. Türkiye’nin her yerine gönderim yapan alibabasut.com aracılığı ile sağlıklı, lezzetli ve doğal dondurmaları tüketebilme imkanı bulabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey en lezzetli ve doğal dondurma çeşitlerinden kendiniz için en uygun olan aromaya sahip olanı hemen sipariş vermektir. Alibabasut.com farklı dondurma çeşitlerinin her birine bayılacaksınız. Hadi, en lezzetli dondurma çeşitleri alibabasut.com da sizleri bekliyor.

Besin Değerleri (Ortalama)

Kalori
136
Yağ
6,5g
Karbonhidrat
16,2g
Protein
3g
1 porsiyon (60 g) içinde 136 kadar kalori mevcut.
Kalori Dağılımı: %43 yağ, %48 karbonhidrat, %9 protein

 

(Yukarıda belirtilen besin değerleri bilgilendirme amacıyla ortalama olarak sunulmuştur. Tedavi amaçlı ilaç kullanan yada diyet yapan müşterilerimiz doğru ve kişisel beslenme değerlerini öğrenmek için mutlaka doktorlarına danışmalıdır.)

Birbirinden lezzetli ve doğal gıda çeşitleri sunan alibabasut.com’un en tatlı ve sağlıklı ürünlerinden biri olan çilekli dondurma satın almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Aşağıdaki bağlantılardan kredi kartı ve online ödeme ile sipariş verebilirsiniz. Ayrıca farklı sunum çeşitleriyle yerinde tatmak için alibabakafe.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Tamamen doğal ürünlerden üretilen ve gerçek ve organik çileğin kullanıldığı bu dondurmayı çok seveceksiniz. Hadi, dondurma siparişi vermek için siz de hemen harekete geçin.

İLGİLİ ÜRÜNLER

Menü