1. Anasayfa
  2. Dondurma
  3. Kavunlu Dondurma (1 kg)

Kavunlu Dondurma (1 kg)

70,00 

Ali Baba’nın Çiftliğinden Kavunlu Dondurma! Yaz aylarının vazgeçilmezi olan kavun, doğal haliyle dondurmaya eklenirse ne olur? Cevap çok basit; sağlıklı, enfes ve aromatik kavunlu dondurma! Ali Baba tüm dondurmalarında olduğu gibi inovasyondan ve lezzet arayışından ödün vermeyerek enfes Kavunlu Dondurmayı sizlere sunuyor. Tüm ürünlerimiz gibi dondurmalarımız da günlük, taze ve hijyenik 1. Sınıf inek ve keçi sütünden, taze ve gerçek meyvelerden ve sadece pancar şekeri kullanılarak üretilmektedir. Tüm dünyada sütlü tatlıların en lezzetlisi olan dondurmaları sevmeyen yoktur. Siz de dondurma tutkunlarından biriyseniz ve farklı aromalardaki dondurmaları denemek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Kendi çiftliğimizde ürettiğimiz doğal sütten elde edilen dondurmalar son derece taze ve sağlıklıdır. Dondurmalarımızda koruyucu kimyasallar yada özel aromalar kesinlikle kullanılmamaktadır.

Aşağıdaki açıklama kısmından ürünümüzle ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Stok kodu (SKU): DND003
Kategoriler: Dondurma
Etiketler: doğal dondurma, doğal kavunlu dondurma, doğal sütlü dondurma, dondurma, kavunlu dondurma, keçi sütlü dondurma, meyveli dondurma, organik dondurma, sahlepli dondurma, sütlü dondurma

Harika ferahlatıcı bir tada sahip Ali Baba Kavunlu Dondurma. Homojen, yumuşak ve lezzetli! Dondurmada kavunun harika ferahlatıcı tadı, dondurma külahında, biraz taze meyvelerle veya meyveli turtayla tek başına servis edebileceğiniz lezzetli bir tatlı yapar.

Ali Baba Dondurma, tamamen doğal çiftlik sütü içerir, yani dondurma yediğinizde vücudunuza D vitamini, A vitamini, kalsiyum, fosfor ve riboflavin akışı sağlanır. Bunun dışında, farklı tatlar dondurmaya ekstra besin oranı katar. Örneğin, bitter çikolatalı dondurma, kötü kolesterolünüzü düşürmeye ve kalp sağlığınızı iyileştirmeye yardımcı olan antioksidanlar ve flavonoidlerle yüklüdür.

Kavunlu Dondurma Besin Değerleri (Ortalama)

Kalori
136
Yağ
6,5g
Karbonhidrat
16,2g
Protein
3g
1 porsiyon (60 g) içinde 136 kadar kalori mevcut.
Kalori Dağılımı: %43 yağ, %48 karbonhidrat, %9 protein

Ali Baba ürünlerini yerinde tatmak için alibabakafe.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Diğer ürünlerimizi alibabasut.com/magaza adresinden online sipariş edebilirsiniz.

Adana ve Mersin satış noktalarımıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Araçlarımızla dağıtım yapılan bölgeleri ve zaman çizelgelerini buradan inceleyebilirsiniz.

Sitemizde sunulan tüm içerikler, sadece bilgilendirme amaçlıdır ve tıbbi öneri ya da beslenme programı tavsiyesi değildir. Hassas veya alerjen bir yapınız varsa lütfen ilgili ürünlerin tüketilmesi ile alakalı doktorunuza danışınız.

Ali Baba Süt Hakkında

  • Ali Baba Süt ve Süt Ürünleri, hem Türkiye’de yetkili kurumlar tarafından, hem de uluslararası denetleme merkezlerinden onay almış, AB Onaylı ve Hastalıktan Ari sertifikalarına sahip Ali Baba’nın Çiftliği’nde üretim yapmaktadır.
  • Ali Baba Süt ürünleri, alanında uzman personelin denetiminde, bütün sağlık ve doğal yaşam koşulları sağlanmış, doğal ve dengeli yem karışımları ile beslenen hayvanlardan sağılan süt ile elde edilmektedir.
  • Ali Baba Süt’ün yolculuğu tamamı takip edilebilir ve güvenilir şekilde sütün sağım işleminden başlayıp, müşterinin kullanımına kadar devam etmektedir.
  • Sağım işlemi tamamen hijyenik bir şekilde, son teknoloji otomatik makinelerle ve el değmeden, dış ortamla temas ettirilmeden yapılmaktadır.
  • İnek sütümüz ve keçi sütümüz, sağım işlemi ile beraber soğutma işlemine tabi tutulur. Soğuk zinciri sağlanır ve son kullanıcıya ulaşana kadar +4 derecede hijyenik koşullarda muhafaza edilir.

İLGİLİ ÜRÜNLER

Menü