1. Anasayfa
  2. Süt Ürünleri
  3. Tereyağı
  4. Doğal Tereyağı 500 gr

Doğal Tereyağı 500 gr

33,00 

Kendi Sütlerimizden çiftlik sütlerinden ürettiğimiz Ürünlerimiz hiçbir işlem görmemiş, pastörize edilmemiş, çiftlikten çıktığı doğal haliyle sizlere servis ediliyor. Sütümüz arazimizde yayılan doğal beslenen ineklerimizden günlük olarak taptaze sağılarak siparişleriniz iletiliyor. Günlük Süt içerisinde hiçbir katkı maddesinin olmaması ve günlük olarak çiftliğimizden sağılması sizlere gerçek sütün tadını verecektir.

Hazır sütün içindeki zararlı koruyucu katkı maddesi, sağlığınıza ve lezzetine zarar vermektedir.. En besleyici besin öğelerinden olan sütün, günlük doğal günlük tüketilmesi önemlidir. Onun için dondurmalarımız katkısız ve doğal üretiyoruz

Ali Baba Tereyağ(1 kg)

Stok kodu (SKU): DT001
Kategoriler: Süt Ürünleri, Tereyağı

Hiçbir sentetik işlem ya da pastörizasyon uygulanmayan %100 Doğal Süt Ürünleri, katkı maddesi ve koruyucu olmadan, en doğal haliyle sofralarınıza geliyor. Tam Doğal günlük sütten elde edilen doğal ve enfes tereyağı, kahvaltı sofralarınızı şenlendirmek ve yemeklerinize lezzet katmak üzere sizlerle!

Sütümüz arazimizde yayılan doğal beslenen ineklerimizden günlük olarak taptaze sağılarak sizlere sunulmaktadır. Günlük Süt içerisinde hiçbir katkı maddesinin olmaması ve günlük olarak çiftliğimizden sağılması sizlere gerçek sütün tadını verecektir.

İLGİLİ ÜRÜNLER

Menü