1. Anasayfa
 2. Tatlı
 3. Bülbül Yuvası (1 kg)

Bülbül Yuvası (1 kg)

73,00 

Ali Baba’nın Çiftliğinden Bülbül Yuvası!

Ürünlerimizde en kaliteli malzemeleri kullanmaya özen gösteriyor, doğallığı ve tazeliğiyle sizlere sunuyoruz.

Aşağıdaki açıklama kısmından ürünümüzle ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Stok kodu (SKU): BKL004
Kategoriler: Tatlı
Etiketler: bülbül yuvası, bülbül yuvası baklava, bülbül yuvası kaç kalori, bülbül yuvası tatlısı

Taptaze Antep fıstıklı, evde yapılmışçasına doğal, katkısız ve koruyucusuz enfes Bülbül Yuvası, Ali Baba’nın Çiftliği’nden sofralarınıza geliyor. Ürünlerimizde kullanılan tüm malzemeler en üst kalitededir ve doğallıklarından asla ödün verilmez.

Birinci kalite Antep fıstıkları ve Ali Baba’nın çiftliğinden gelen doğal tereyağı ile, bülbül yuvası yepyeni bir boyut kazanıyor!

Bülbül Yuvası, Türk mutfağına özgü bir tatlıdır. Adını yuvarlak biçiminden ve ortasındaki çukurdan dolayı almıştır. Hem baklavanın çıtır hamuru, hem de antep fıstığımızın eşsiz lezzetiyle Bülbül Yuvası inanılmaz bir tatlıdır. Kare açılmış ince hamur üzerine tamamen doğal yağ ve fıstığımızı ilave ediyoruz, diğer tatlılardan düşük şekeriyle sizlere sunuyoruz. Hiçbir koruyucu madde içermeyen ürünlerimiz, taptaze sizlere ulaşıyor.

Peki kaç kalori?

Bülbül Yuvası Besin Değeri (100g-Ort.)

 • Enerji(kcal) 458
 • Yağ(g) 24,33
 • Karbonhidrat(g) 57,21
 • Protein(g) 4,78

 

Ali Baba ürünlerini yerinde tatmak için alibabakafe.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Diğer ürünlerimizi alibabasut.com/magaza adresinden online sipariş edebilirsiniz.

Adana ve Mersin satış noktalarımıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Araçlarımızla dağıtım yapılan bölgeleri ve zaman çizelgelerini buradan inceleyebilirsiniz.

Sitemizde sunulan tüm içerikler, sadece bilgilendirme amaçlıdır ve tıbbi öneri ya da beslenme programı tavsiyesi değildir. Hassas veya alerjen bir yapınız varsa lütfen ilgili ürünlerin tüketilmesi ile alakalı doktorunuza danışınız.

Ali Baba Süt Hakkında

 • Ali Baba Süt ve Süt Ürünleri, hem Türkiye’de yetkili kurumlar tarafından, hem de uluslararası denetleme merkezlerinden onay almış, AB Onaylı ve Hastalıktan Ari sertifikalarına sahip Ali Baba’nın Çiftliği’nde üretim yapmaktadır.
 • Ali Baba Süt ürünleri, alanında uzman personelin denetiminde, bütün sağlık ve doğal yaşam koşulları sağlanmış, doğal ve dengeli yem karışımları ile beslenen hayvanlardan sağılan süt ile elde edilmektedir.
 • Ali Baba Süt’ün yolculuğu tamamı takip edilebilir ve güvenilir şekilde sütün sağım işleminden başlayıp, müşterinin kullanımına kadar devam etmektedir.
 • Sağım işlemi tamamen hijyenik bir şekilde, son teknoloji otomatik makinelerle ve el değmeden, dış ortamla temas ettirilmeden yapılmaktadır.
 • İnek sütümüz ve keçi sütümüz, sağım işlemi ile beraber soğutma işlemine tabi tutulur. Soğuk zinciri sağlanır ve son kullanıcıya ulaşana kadar +4 derecede hijyenik koşullarda muhafaza edilir.

İLGİLİ ÜRÜNLER

Menü