1. Anasayfa
  2. Dondurma
  3. Urmu Dutu Dondurma (1 kg)

Urmu Dutu Dondurma (1 kg)

50,00 

Ali Baba’nın Çiftliği Urmu Dutu Dondurma. Tüm ürünlerimiz gibi dondurmalarımızda günlük, taze ve hijyenik 1. Sınıf inek ve keçi sütünden, taze ve gerçek meyvelerden ve sadece pancar şekeri kullanılarak üretilmektedir. Tüm dünyada sütlü tatlıların en lezzetlisi olan dondurmaları sevmeyen yoktur. Siz de dondurma tutkunlarından biriyseniz ve farklı aromalardaki dondurmaları denemek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Dondurmalarımızda koruyucu kimyasallar yada özel aromalar kesinlikle kullanılmamaktadır.

Stok kodu (SKU): DND008
Kategoriler: Dondurma
Etiketler: doğal dondurma, doğal dutlu dondurma, doğal sütlü dondurma, doğal urmu dutu, doğal urmu dutu dondurma, dondurma, karadutlu dondurma, keçi sütlü dondurma, meyveli dondurma, organik dondurma, sahlepli dondurma, sütlü dondurma, urmu dutu dondurma

“Doğaya ve doğala saygımız büyük”, işte bu slogan tüm üretim sürecimizin anahtarıdır. Ali Baba’nın Çiftliğinde kullanılan malzemeler her zaman bilinçli olarak elde edilir ve mümkün olduğunca organiktir. Piyasada karşılaşacağınız birçok büyük ölçekli dondurma markasının aksine, urmu dutu dondurmamız hiçbir boya, özüt veya zararlı emülgatör içermez; sadece her lokmaya doğanın amaçladığı tadı ve dokuyu veren bütün ve saf bileşenler. Başka bir deyişle, biz doğaya aşığız. İşte Ali Baba urmu dutu dondurma’da bulacağınız lezzet.

Büyük dondurma şirketlerine kıyasla çok daha mütevazi ve butik tarzda yaptığımız üretim, urmu dutu dondurma’nın hak ettiği üretim sürecinin tüm aşamalarında özel itina ve dikkat göstermemizi sağlıyor. Kestirmeden gitmek ve özensiz tatlar peşinde koşmak kanımızda yok. Bu sebeple zengin damak tadınız için tüm kalbimizle dondurma üretiyoruz.

Urmu Dutu Dondurma Faydaları

Düşük kalorili diyetler tarafından reddedilen doruma aslında ruh halimizi ve kişisel vücut şeklimizi iyileştirmek için harika bir besindir. Bu dönemde serinlemek için mükemmeldir. Kalori alımı aslında süt ve yumurta proteinlerini basit ve karmaşık karbonhidratlarla birleştirebildiği için önemli bir besin değerine sahip bir karışımdır. Açıkçası önemli olan her zaman miktarlardır, ancak günün doğru saatinde içilirse, vücut şeklimize pek çok fayda sağlar.

Eşsiz Lezzet Urmu Dutu

Antioksidan açısından son derece faydalı olan urmu dutu, dondurmalarda da karşımıza çıkıyor. Başka hiçbir yerde dondurmaya aroma katması için kullanılmayan urmu dutu, alibabasut.com’da bir ilk. Siyah dut ve beyaz duttan son derece farklı bir yapıya sahip olan urmu dutunun pekmezi de yoğun bir şekilde ilgi görmektedir. Şifa kaynağı olarak bilinen urmu dutu yukarıda bahsedilen tüm faydaları ile de öne çıkıyor.

Urmu Dutu Dondurma Besin Değerleri (Ortalama)

Kalori
136
Yağ
6,5g
Karbonhidrat
16,2g
Protein
3g
1 porsiyon (60 g) içinde 136 kadar kalori mevcut.
Kalori Dağılımı: %43 yağ, %48 karbonhidrat, %9 protein

 

(Yukarıda belirtilen besin değerleri bilgilendirme amacıyla ortalama olarak sunulmuştur. Tedavi amaçlı ilaç kullanan yada diyet yapan müşterilerimiz doğru ve kişisel beslenme değerlerini öğrenmek için mutlaka doktorlarına danışmalıdır.)

Birbirinden lezzetli ve doğal gıda çeşitleri sunan alibabasut.com’un en tatlı ve sağlıklı ürünlerinden biri olan urmu dutu dondurma satın almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Aşağıdaki bağlantılardan kredi kartı ve online ödeme ile sipariş verebilirsiniz. Ayrıca farklı sunum çeşitleriyle yerinde tatmak için alibabakafe.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Tamamen doğal ürünlerden üretilen ve gerçek urmu dutunun kullanıldığı bu dondurmayı çok seveceksiniz. Hadi, dondurma siparişi vermek için siz de hemen harekete geçin.

İLGİLİ ÜRÜNLER

Menü