1. Anasayfa
  2. Dondurma
  3. Muzlu Dondurma (1 kg)

Muzlu Dondurma (1 kg)

50,00 

Ali Baba’nın Çiftliği Karamelli Dondurma. Tüm ürünlerimiz gibi dondurmalarımızda günlük, taze ve hijyenik 1. Sınıf inek ve keçi sütünden, taze ve gerçek meyvelerden ve sadece pancar şekeri kullanılarak üretilmektedir. Tüm dünyada sütlü tatlıların en lezzetlisi olan dondurmaları sevmeyen yoktur. Siz de dondurma tutkunlarından biriyseniz ve farklı aromalardaki dondurmaları denemek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Dondurmalarımızda koruyucu kimyasallar yada özel aromalar kesinlikle kullanılmamaktadır.

Stok kodu (SKU): DND009
Kategoriler: Dondurma
Etiketler: doğal dondurma, doğal muzlu dondurma, doğal sütlü dondurma, dondurma, keçi sütlü dondurma, meyveli dondurma, muzlu dondurma, organik dondurma, sahlepli dondurma, sütlü dondurma

“Doğaya ve doğala saygımız büyük”, işte bu slogan tüm üretim sürecimizin anahtarıdır. Ali Baba’nın Çiftliğinde kullanılan malzemeler her zaman bilinçli olarak elde edilir ve mümkün olduğunca organiktir. Piyasada karşılaşacağınız birçok büyük ölçekli dondurma markasının aksine, muzlu dondurmamız hiçbir boya, özüt veya zararlı emülgatör içermez; sadece her lokmaya doğanın amaçladığı tadı ve dokuyu veren bütün ve saf bileşenler. Başka bir deyişle, biz doğaya aşığız. İşte Ali Baba muzlu dondurma dondurma’da bulacağınız lezzet.

Büyük dondurma şirketlerine kıyasla çok daha mütevazi ve butik tarzda yaptığımız üretim, muzlu dondurma dondurma’nın hak ettiği üretim sürecinin tüm aşamalarında özel itina ve dikkat göstermemizi sağlıyor. Kestirmeden gitmek ve özensiz tatlar peşinde koşmak kanımızda yok. Bu sebeple zengin damak tadınız için tüm kalbimizle dondurma üretiyoruz.

Muzlu Dondurma’nın Faydaları

Dondurma, besin besin piramidinde kesinlikle sergilenmese de, dondurmada vücudunuza yardımcı olan temel besinler vardır.

Muhtemelen dondurmanın kemik güçlendirici kalsiyum ve fosfor içerdiğini, kan basıncınızı düşüren potasyum ve enerji sağlayan B vitaminlerinin dondurmada bulunduğunu zaten biliyorsunuzdur.

B vitaminleri önemlidir çünkü bunlar vücudunuzun doku onarımı ve hücre büyümesi için kaynağıdır. Dondurma ayrıca kanın pıhtılaşma yolunun hayati bir unsuru olan K Vitamini içerir.

Dondurmayı hiç çocuklarınızı ödüllendirmek için, hatta zor bir gün veya haftadan sonra kendinizi ödüllendirmek için kullanır mısınız? Tedavi karbonhidratlar, yağlar ve proteinler açısından zengin olduğu için, dondurma bir pick-me-up işlevi görür.

İster yorgun hissediyor olun, ister sadece zorlu bir dönem yaşıyor olun, enerji dönüşümü için dondurmaya dönün. Ve enerjinizi artırıyorsa, ruh halinizi de canlandırmalıdır.

Dondurma sadece size enerji vermekle kalmaz, aynı zamanda bağışıklığınızı da güçlendirir. Dondurma, laktoferrin ve sitokin içerir. Bu maddelerin her ikisi de grip virüsüyle savaşır ve insanların gribi atlatmasına yardımcı olur.

Muslu Dondurma Besin Değerleri (Ortalama)

Kalori
136
Yağ
6,5g
Karbonhidrat
16,2g
Protein
3g
1 porsiyon (60 g) içinde 136 kadar kalori mevcut.
Kalori Dağılımı: %43 yağ, %48 karbonhidrat, %9 protein

 

(Yukarıda belirtilen besin değerleri bilgilendirme amacıyla ortalama olarak sunulmuştur. Tedavi amaçlı ilaç kullanan yada diyet yapan müşterilerimiz doğru ve kişisel beslenme değerlerini öğrenmek için mutlaka doktorlarına danışmalıdır.)

Birbirinden lezzetli ve doğal gıda çeşitleri sunan alibabasut.com’un en tatlı ve sağlıklı ürünlerinden biri olan muzlu dondurma satın almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Aşağıdaki bağlantılardan kredi kartı ve online ödeme ile sipariş verebilirsiniz. Ayrıca farklı sunum çeşitleriyle yerinde tatmak için alibabakafe.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Tamamen doğal ürünlerden üretilen ve gerçek muzun kullanıldığı bu muzlu dondurmayı çok seveceksiniz. Hadi, dondurma siparişi vermek için siz de hemen harekete geçin.

İLGİLİ ÜRÜNLER

Menü