1. Anasayfa
  2. Dondurma
  3. Muzlu Dondurma (1 kg)

Muzlu Dondurma (1 kg)

70,00 

Ali Baba’nın Çiftliğinden Muzlu Dondurma!

Tüm ürünlerimiz gibi dondurmalarımızda günlük, taze ve hijyenik 1. Sınıf inek ve keçi sütünden, taze ve gerçek meyvelerden ve sadece pancar şekeri kullanılarak üretilmektedir. 1. kalite muzlardan ve sağlıklı ineklerimizden sağılan süt ile üretilen Muzlu Dondurma sizlerle! Tüm dünyada sütlü tatlıların en lezzetlisi olan dondurmaları sevmeyen yoktur. Siz de dondurma tutkunlarından biriyseniz ve farklı aromalardaki dondurmaları denemek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Dondurmalarımızda koruyucu kimyasallar yada özel aromalar kesinlikle kullanılmamaktadır.

Aşağıdaki açıklama kısmından ürünümüzle ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Stok kodu (SKU): DND009
Kategoriler: Dondurma
Etiketler: doğal dondurma, doğal muzlu dondurma, doğal sütlü dondurma, dondurma, keçi sütlü dondurma, meyveli dondurma, muzlu dondurma, organik dondurma, sahlepli dondurma, sütlü dondurma

“Doğaya ve doğala saygımız büyük”, işte bu slogan tüm üretim sürecimizin anahtarıdır. Ali Baba’nın Çiftliğinde kullanılan malzemeler her zaman bilinçli olarak elde edilir ve mümkün olduğunca organiktir. Piyasada karşılaşacağınız birçok büyük ölçekli dondurma markasının aksine, muzlu dondurmamız hiçbir boya, özüt veya zararlı emülgatör içermez; sadece her lokmaya doğanın amaçladığı tadı ve dokuyu veren bütün ve saf bileşenler. Başka bir deyişle, biz doğaya aşığız. İşte Ali Baba muzlu dondurma dondurmada bulacağınız lezzet.

Büyük dondurma şirketlerine kıyasla çok daha mütevazi ve butik tarzda yaptığımız üretim, muzlu dondurmanın hak ettiği üretim sürecinin tüm aşamalarında özel itina ve dikkat göstermemizi sağlıyor. Kestirmeden gitmek ve özensiz tatlar peşinde koşmak kanımızda yok. Bu sebeple zengin damak tadınız için tüm kalbimizle dondurma üretiyoruz.

Muzlu Dondurmanın Faydaları

Dondurma, besin besin piramidinde kesinlikle sergilenmese de, dondurmada vücudunuza yardımcı olan temel besinler vardır.

Muhtemelen dondurmanın kemik güçlendirici kalsiyum ve fosfor içerdiğini, kan basıncınızı düşüren potasyum ve enerji sağlayan B vitaminlerinin dondurmada bulunduğunu zaten biliyorsunuzdur.

B vitaminleri önemlidir çünkü bunlar vücudunuzun doku onarımı ve hücre büyümesi için kaynağıdır. Dondurma ayrıca kanın pıhtılaşma yolunun hayati bir unsuru olan K Vitamini içerir.

Dondurmayı hiç çocuklarınızı ödüllendirmek için, hatta zor bir gün veya haftadan sonra kendinizi ödüllendirmek için kullanır mısınız? Tedavi karbonhidratlar, yağlar ve proteinler açısından zengin olduğu için, dondurma bir pick-me-up işlevi görür.

İster yorgun hissediyor olun, ister sadece zorlu bir dönem yaşıyor olun, enerji dönüşümü için dondurmaya dönün. Ve enerjinizi artırıyorsa, ruh halinizi de canlandırmalıdır.

Dondurma sadece size enerji vermekle kalmaz, aynı zamanda bağışıklığınızı da güçlendirir. Dondurma, laktoferrin ve sitokin içerir. Bu maddelerin her ikisi de grip virüsüyle savaşır ve insanların gribi atlatmasına yardımcı olur.

Muzlu Dondurma Besin Değerleri (Ortalama)

Kalori
136
Yağ
6,5g
Karbonhidrat
16,2g
Protein
3g
1 porsiyon (60 g) içinde 136 kadar kalori mevcut.
Kalori Dağılımı: %43 yağ, %48 karbonhidrat, %9 protein

 

Ali Baba ürünlerini yerinde tatmak için alibabakafe.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Diğer ürünlerimizi alibabasut.com/magaza adresinden online sipariş edebilirsiniz.

Adana ve Mersin satış noktalarımıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Araçlarımızla dağıtım yapılan bölgeleri ve zaman çizelgelerini buradan inceleyebilirsiniz.

Sitemizde sunulan tüm içerikler, sadece bilgilendirme amaçlıdır ve tıbbi öneri ya da beslenme programı tavsiyesi değildir. Hassas veya alerjen bir yapınız varsa lütfen ilgili ürünlerin tüketilmesi ile alakalı doktorunuza danışınız.

Ali Baba Süt Hakkında

  • Ali Baba Süt ve Süt Ürünleri, hem Türkiye’de yetkili kurumlar tarafından, hem de uluslararası denetleme merkezlerinden onay almış, AB Onaylı ve Hastalıktan Ari sertifikalarına sahip Ali Baba’nın Çiftliği’nde üretim yapmaktadır.
  • Ali Baba Süt ürünleri, alanında uzman personelin denetiminde, bütün sağlık ve doğal yaşam koşulları sağlanmış, doğal ve dengeli yem karışımları ile beslenen hayvanlardan sağılan süt ile elde edilmektedir.
  • Ali Baba Süt’ün yolculuğu tamamı takip edilebilir ve güvenilir şekilde sütün sağım işleminden başlayıp, müşterinin kullanımına kadar devam etmektedir.
  • Sağım işlemi tamamen hijyenik bir şekilde, son teknoloji otomatik makinelerle ve el değmeden, dış ortamla temas ettirilmeden yapılmaktadır.
  • İnek sütümüz ve keçi sütümüz, sağım işlemi ile beraber soğutma işlemine tabi tutulur. Soğuk zinciri sağlanır ve son kullanıcıya ulaşana kadar +4 derecede hijyenik koşullarda muhafaza edilir.

İLGİLİ ÜRÜNLER

Menü