1. Anasayfa
  2. Peynir
  3. Misket Peyniri (250 gr)

Misket Peyniri (250 gr)

17,00 

Kendi Sütlerimizden çiftlik sütlerinden ürettiğimiz Ürünlerimiz hiçbir işlem görmemiş, pastörize edilmemiş, çiftlikten çıktığı doğal haliyle sizlere servis ediliyor. Sütümüz arazimizde yayılan doğal beslenen ineklerimizden günlük olarak taptaze sağılarak siparişleriniz iletiliyor. Günlük Süt içerisinde hiçbir katkı maddesinin olmaması ve günlük olarak çiftliğimizden sağılması sizlere gerçek sütün tadını verecektir.

Hazır sütün içindeki zararlı koruyucu katkı maddesi, sağlığınıza ve lezzetine zarar vermektedir.. En besleyici besin öğelerinden olan sütün, günlük doğal günlük tüketilmesi önemlidir. Onun için dondurmalarımız katkısız ve doğal üretiyoruz

Ali Baba Misket Peyniri (250 gr)

Stok kodu (SKU): MPEY001
Kategoriler: Peynir

Hiçbir sentetik işlem ya da pastörizasyon uygulanmayan %100 Doğal Süt Ürünleri, katkı maddesi ve koruyucu olmadan, en doğal haliyle sofralarınıza geliyor. Tam Doğal günlük sütten elde edilen doğal ve enfes peynirlerimiz, kahvaltı sofralarınızı şenlendirmek üzere sizlerle! Sütümüz arazimizde yayılan doğal beslenen ineklerimizden günlük olarak taptaze sağılarak siparişleriniz iletiliyor. Günlük Süt içerisinde hiçbir katkı maddesinin olmaması ve günlük olarak çiftliğimizden sağılması sizlere gerçek sütün tadını verecektir.

İLGİLİ ÜRÜNLER

Menü