1. Anasayfa
  2. Dondurma
  3. Kakaolu Dondurma (1 kg)

Kakaolu Dondurma (1 kg)

50,00 

Ali Baba’nın Çiftliği Kakaolu Dondurma. Tüm ürünlerimiz gibi dondurmalarımızda günlük, taze ve hijyenik 1. Sınıf inek ve keçi sütünden, taze ve gerçek meyvelerden ve sadece pancar şekeri kullanılarak üretilmektedir. Tüm dünyada sütlü tatlıların en lezzetlisi olan dondurmaları sevmeyen yoktur. Siz de dondurma tutkunlarından biriyseniz ve farklı aromalardaki dondurmaları denemek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Dondurmalarımızda koruyucu kimyasallar yada özel aromalar kesinlikle kullanılmamaktadır.

????

Stok kodu (SKU): DND010
Kategoriler: Dondurma
Etiketler: çikolatalı dondurma, doğal dondurma, doğal sütlü çikolatalı dondurma, doğal sütlü dondurma, doğal sütlü kakaolu dondurma, dondurma, kakaolu dondurma, keçi sütlü dondurma, meyveli dondurma, organik dondurma, sahlepli dondurma, sütlü çikolatalı dondurma, sütlü dondurma, sütlü kakaolu dondurma

Kakaolu Dondurmanın Faydaları

Dondurma, vücut için yaklaşık yüz değerli madde içerir: 20’den fazla amino asit protein, yaklaşık 25 farklı yağ asidi, 30 mineral tuz, metabolizma için önemli enzimler, ayrıca 20’den fazla farklı vitamin, kemikler ve büyüme için fosfor, magnezyum, potasyum ve demir …

Dondurmanın bileşimi vücuttaki mutluluk serotonin hormonunun artmasına yardımcı olur. Hafızayı geliştirir, neşelendirir ve stresle baş etmemize yardımcı olur. Bilim adamları, yetişkinler tarafından yenildiğinde dondurmanın olumlu duygularla ilişkili ek bir terapötik etkiye sahip olduğuna inanıyor. Sonuçta, dondurma bize çocukluğu hatırlatıyor.

Mide-bağırsak hastalıklarının modern önlenmesinde yoğurtlu dondurma belli bir yer tutmuştur. Bağırsak mikroflorası üzerinde olumlu bir etkisi vardır, çünkü tatlılıkla birlikte ihtiyacımız olan bakteriler oraya ulaşır. Dondurmanın diğer fermente süt ürünlerine göre avantajı, yararlı özelliklerini çok uzun bir süre – 3 aya kadar – koruyabilmesidir, çünkü tüm bu süre boyunca bakteriler düşük sıcaklıklar nedeniyle kış uykusuna yatar.

Doğal Sütten Kakaolu Dondurma

Günümüzde pek çok dondurma pastörize sütten ya da süt tozundan elde edilmektedir. Bunun yanı sıra kakao dahi gerçek kakao değildir. Buna karşılık olarak alibabasut.com en doğal yollardan elde edilen kakaolu dondurmalı üretmekte ve sizlere sunmaktadır. Lezzetli ve sağladığı faydalar ile dikkatleri çeken doğal kakaolu dondurmayı siz de tercih edebilirsiniz. En lezzetli dondurmaların adresinize teslim edilmesi için hemen harekete geçin ve web sitemiz üzerinden sipariş verin.

Ürünlerimiz hiçbir işlem görmemiş, pastörize edilmemiş, çiftlikten çıktığı doğal haliyle sizlere servis ediliyor. Sütümüz arazimizde yayılan doğal beslenen ineklerimizden günlük olarak taptaze sağılarak siparişleriniz iletiliyor. Günlük Süt içerisinde hiçbir katkı maddesinin olmaması ve günlük olarak çiftliğimizden sağılması sizlere gerçek sütün tadını verecektir.

Kakaolu Dondurma Besin Değerleri (Ortalama)

Kalori
136
Yağ
6,5g
Karbonhidrat
16,2g
Protein
3g
1 porsiyon (60 g) içinde 136 kadar kalori mevcut.
Kalori Dağılımı: %43 yağ, %48 karbonhidrat, %9 protein

 

(Yukarıda belirtilen besin değerleri bilgilendirme amacıyla ortalama olarak sunulmuştur. Tedavi amaçlı ilaç kullanan yada diyet yapan müşterilerimiz doğru ve kişisel beslenme değerlerini öğrenmek için mutlaka doktorlarına danışmalıdır.)

Birbirinden lezzetli ve doğal gıda çeşitleri sunan alibabasut.com’un en tatlı ve sağlıklı ürünlerinden biri olan kakaolu dondurma satın almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Aşağıdaki bağlantılardan kredi kartı ve online ödeme ile sipariş verebilirsiniz. Ayrıca farklı sunum çeşitleriyle yerinde tatmak için alibabakafe.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Tamamen doğal ürünlerden üretilen ve gerçek süt ve kakaonun kullanıldığı bu dondurmayı çok seveceksiniz. Hadi, dondurma siparişi vermek için siz de hemen harekete geçin.

İLGİLİ ÜRÜNLER

Menü