1. Anasayfa
 2. Peynir
 3. Çubuk Peyniri (250 gr)

Çubuk Peyniri (250 gr)

27,50 

Ali Baba’nın Çiftliğinden Çubuk Peyniri!

Alibabasut.com olarak, tüm peynirlerimizde olduğu gibi, sağlıklı hayvanlar ve hijyenik koşullar ile ürettiğimiz Çubuk Peynirimiz, siz değerli müşterilerimize sunuluyor. Kahvaltılarda, böreklerde ve tuzlu aperatiflerde sıklıkla kullanılan bir peynir çeşidi olup, dayanıklı ve Kaşar Peynirine benzer bir yapısı vardır.

Aşağıdaki açıklama kısmından ürünümüzle ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Stok kodu (SKU): CPEY001
Kategoriler: Peynir
Etiketler: çubuk peynir, çubuk peynir kalori, çubuk peyniri

Peynir deyince aklınıza ilk Tulum mu geliyor? Yoksa kaşar mı? İşte yemesi en keyifli olan peynirlerden birisi olan Çubuk Peyniri! Hem de Alibabasut.com güvencesiyle.

Çocuklar kahvaltılarda tulum, lor ve benzeri peynirleri tüketmeyi pek sevmez. Sürekli kaşar peyniri yemeleri sizi rahatsız ediyorsa, hem lezzetli, hem sağlıklı hem de şekliyle çocukların kahvaltısını oyuna dönüştüren bu peynire ne dersiniz?

Kahvaltıların aksine, tüketicilerimizin kahvaltı dışında da peynir yiyebileceklerini göz önünde bulundurarak, atıştırmalık, çerez veya aperatif olarak tüketebilecekleri bir peynir olan Çubuk Peyniri, yemesi pratik ve diğer pratik peynirlere nazaran çok daha sağlıklı ve lezzetlidir.

Çubuk Peyniri, Hatay ve civarındaki bölgeye has olup, doğal mayayla ve koruyucusuz üretilen peynirlerin sıcak suda eritilip ip biçimine getirilmesinin ardından paketlenir.

Çubuk Peyniri Besin Değerleri (100g-Ort.)

 • Enerji(kcal) 302
 • Yağ(g) 23,85
 • Karbonhidrat(g) 1,83
 • Protein(g) 20,18

 

Ali Baba ürünlerini yerinde tatmak için alibabakafe.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Diğer ürünlerimizi alibabasut.com/magaza adresinden online sipariş edebilirsiniz.

Adana ve Mersin satış noktalarımıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Araçlarımızla dağıtım yapılan bölgeleri ve zaman çizelgelerini buradan inceleyebilirsiniz.

Sitemizde sunulan tüm içerikler, sadece bilgilendirme amaçlıdır ve tıbbi öneri ya da beslenme programı tavsiyesi değildir. Hassas veya alerjen bir yapınız varsa lütfen ilgili ürünlerin tüketilmesi ile alakalı doktorunuza danışınız.

Ali Baba Süt Hakkında

 • Ali Baba Süt ve Süt Ürünleri, hem Türkiye’de yetkili kurumlar tarafından, hem de uluslararası denetleme merkezlerinden onay almış, AB Onaylı ve Hastalıktan Ari sertifikalarına sahip Ali Baba’nın Çiftliği’nde üretim yapmaktadır.
 • Ali Baba Süt ürünleri, alanında uzman personelin denetiminde, bütün sağlık ve doğal yaşam koşulları sağlanmış, doğal ve dengeli yem karışımları ile beslenen hayvanlardan sağılan süt ile elde edilmektedir.
 • Ali Baba Süt’ün yolculuğu tamamı takip edilebilir ve güvenilir şekilde sütün sağım işleminden başlayıp, müşterinin kullanımına kadar devam etmektedir.
 • Sağım işlemi tamamen hijyenik bir şekilde, son teknoloji otomatik makinelerle ve el değmeden, dış ortamla temas ettirilmeden yapılmaktadır.
 • İnek sütümüz ve keçi sütümüz, sağım işlemi ile beraber soğutma işlemine tabi tutulur. Soğuk zinciri sağlanır ve son kullanıcıya ulaşana kadar +4 derecede hijyenik koşullarda muhafaza edilir.

İLGİLİ ÜRÜNLER

Menü