1. Anasayfa
  2. Peynir
  3. Biberli Tulum Peyniri (500 gr)

Biberli Tulum Peyniri (500 gr)

29,00 

Kendi Sütlerimizden çiftlik sütlerinden ürettiğimiz Ürünlerimiz hiçbir işlem görmemiş, pastörize edilmemiş, çiftlikten çıktığı doğal haliyle sizlere servis ediliyor. Sütümüz arazimizde yayılan doğal beslenen ineklerimizden günlük olarak taptaze sağılarak siparişleriniz iletiliyor. Günlük Süt içerisinde hiçbir katkı maddesinin olmaması ve günlük olarak çiftliğimizden sağılması sizlere gerçek sütün tadını verecektir.

Hazır sütün içindeki zararlı koruyucu katkı maddesi, sağlığınıza ve lezzetine zarar vermektedir.. En besleyici besin öğelerinden olan sütün, günlük doğal günlük tüketilmesi önemlidir. Onun için dondurmalarımız katkısız ve doğal üretiyoruz

Biberli Tulum Peyniri (500 gr)

Stok kodu (SKU): TUPY002
Kategoriler: Peynir

Kendine has aromasıyla biberli tulum peyniri, sizin de vazgeçilmez yiyeceklerinizden bir tanesi mi? Cevabınız evet ise en lezzetli peyniri bulabileceğiniz yerdesiniz. Tamamen doğal günlük sütlerden üretilerek sofralarınıza misafir olan peynir alibabasut.com ayrıcalıkları ile sizlere sunuluyor.
Günümüzde marketlerde bulunan pek çok peynirin içeriğinde süt tozu ya da farklı maddeler yer alıyor. Tamamen doğal bir şekilde üretilmeyen bu peynirler hiçbir fayda da sağlamıyor. Bu nedenle doğal sütten elde edilen doğal peynirleri tercih etmeniz son derece önemlidir. Bu sayede sofralarınız da çok daha sağlıklı besinler yer alacaktır.

İLGİLİ ÜRÜNLER

Menü