1. Anasayfa
  2. Peynir
  3. Beyaz Peynir (600 gr)

Beyaz Peynir (600 gr)

36,00 

Kendi Sütlerimizden çiftlik sütlerinden ürettiğimiz Ürünlerimiz hiçbir işlem görmemiş, pastörize edilmemiş, çiftlikten çıktığı doğal haliyle sizlere servis ediliyor. Sütümüz arazimizde yayılan doğal beslenen ineklerimizden günlük olarak taptaze sağılarak siparişleriniz iletiliyor. Günlük Süt içerisinde hiçbir katkı maddesinin olmaması ve günlük olarak çiftliğimizden sağılması sizlere gerçek sütün tadını verecektir.

Hazır sütün içindeki zararlı koruyucu katkı maddesi, sağlığınıza ve lezzetine zarar vermektedir.. En besleyici besin öğelerinden olan sütün, günlük doğal günlük tüketilmesi önemlidir. Onun için dondurmalarımız katkısız ve doğal üretiyoruz

Beyaz Peynir (600 gr)

Stok kodu (SKU): BPEY005
Kategoriler: Peynir

Kahvaltı sofralarının olmazsa olmazı beyaz peynir, sizin de vazgeçilmez yiyeceklerinizden bir tanesi mi? Cevabınız evet ise en lezzetli beyaz peyniri bulabileceğiniz bir yerdesiniz. Tamamen doğal günlük sütlerden üretilerek sofralarınıza misafir olan beyaz peynir alibabasut.com ayrıcalıkları ile sizlere sunuluyor.

Ürünlerimiz hiçbir işlem görmemiş, pastörize edilmemiş, çiftlikten çıktığı doğal haliyle sizlere servis ediliyor. Sütümüz arazimizde yayılan doğal beslenen ineklerimizden günlük olarak taptaze sağılarak siparişleriniz iletiliyor. Günlük Süt içerisinde hiçbir katkı maddesinin olmaması ve günlük olarak çiftliğimizden sağılması sizlere gerçek sütün tadını verecektir.

İLGİLİ ÜRÜNLER

Menü